Čas na serveru 13:05:19

Jiří Lacina
Kruhy v černé

Id: 157402

Kruhy v černé

  •  / Kruhy v černé / Jiří Lacina

malba/sololit, rozměr 89 x 122 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, oděrky na rámu, volné v rámu, původní stav

zobrazeno: 1336x

Vyvolávací cena:

14 200