Čas na serveru 11:35:41

Jiří Lacina
Noční geometrie

Id: 157407

Noční geometrie

  •  / Noční geometrie / Jiří Lacina

malba/plátno, rozměr 130 x 110 cm, nesignováno, drobné oděrky na povrchu, nerámováno, přiložen přípis rodiny o pravosti původu

zobrazeno: 2472x

Vyvolávací cena:

19 500