Čas na serveru 17:10:22

Jiří Lacina
Nocturno

Id: 7601

Nocturno

  •  / Nocturno / Jiří Lacina
  •  / Nocturno / Jiří Lacina
  •  / Nocturno / Jiří Lacina
  •  / Nocturno / Jiří Lacina

akryl/sololit, rozměr 120 x 69,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 93, autorsky olištováno, obraz i rám v původním stavu

zobrazeno: 2573x

Vyvolávací cena:
13 500

33 700