Čas na serveru 04:40:03

Jiří Lacina
Obydlí

Id: 157404

Obydlí

  •  / Obydlí / Jiří Lacina
  •  / Obydlí / Jiří Lacina
  •  / Obydlí / Jiří Lacina
  •  / Obydlí / Jiří Lacina

kolorovaný dřevořez/papír, rozměr listu 70 x 51,5 cm, signováno, datováno a popsáno uprostřed dole, zaskleno, kovový rám

zobrazeno: 1276x

Vyvolávací cena:

4 100