Čas na serveru 11:22:09

Jiří Lacina
Prameny

Id: 157408

Prameny

  •  / Prameny / Jiří Lacina
  •  / Prameny / Jiří Lacina
  •  / Prameny / Jiří Lacina

malba/sololit, rozměr 122 x 80 cm, signováno uprostřed dole, datováno,, autorsky olištováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1629x

Vyvolávací cena: