Čas na serveru 12:35:54

Jiří Lacina
Spodní prameny

Id: 19201

Spodní prameny

  •  / Spodní prameny / Jiří Lacina

akryl/sololit, rozměr 122,5 x 80 cm, signováno vpravo dole, datováno 03, obraz i rám v dobrém stavu, původní rámování

zobrazeno: 1634x

Vyvolávací cena:
15 000

47 000