Čas na serveru 13:01:20

Jiří Lacina
Tvar

Id: 157403

Tvar

  •  / Tvar / Jiří Lacina
  •  / Tvar / Jiří Lacina
  •  / Tvar / Jiří Lacina

strukturální malba/sololit, rozměr 99 x 69 cm, signováno vlevo dole, datováno, kovový rám

zobrazeno: 2353x

Vyvolávací cena:

10 500