Čas na serveru 13:03:55

Jiří Lacina
Tyrkys

Id: 71005

Tyrkys

  •  / Tyrkys / Jiří Lacina
  •  / Tyrkys / Jiří Lacina
  •  / Tyrkys / Jiří Lacina

malba/sololit, rozměr 80 x 122 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, autorsky olištováno, lokálně poškozená malba, původní stav, získáno z rodiny autora

zobrazeno: 2073x

Vyvolávací cena:
10 000

13 000