Čas na serveru 13:16:37

Jiří Lacina
Včelí královna

Id: 2280

Včelí královna

  •  / Včelí královna / Jiří Lacina

kombinovaná technika/plátno, rozměr 69,5 x 69,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 99, původní stav, získáno z dědictví autora

zobrazeno: 2127x

Vyvolávací cena:

16 500