Čas na serveru 09:34:16

Jiří Lacina
Zelená kompozice

Id: 1022

Zelená kompozice

  •  / Zelená kompozice / Jiří Lacina

grafický list, rozměr 53 x 72 cm, signováno vpravo dole Lacina, datováno 78, vlevo dole věnování, z pozůstalosti významných teoretiků umění, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2150x

Vyvolávací cena:

4.6.2014, 21:45:00

26.4.2014 0:41 2 500 Kč