Čas na serveru 06:01:41

Jiří Laštovička
Marné počínání

Id: 1614

Marné počínání

  •  / Marné počínání / Jiří Laštovička

porcelánový reliéf, velikost objektu včetně rámu 56 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 04, vsazeno do kovového rámu, mírně poškozeno, praskliny na porcelánu, původní stav

zobrazeno: 2357x

Vyvolávací cena:
2 800

2 800

3.12.2014, 22:09:00

3.12.2014 20:25 2 800 Kč