Čas na serveru 19:49:01

Jiří Lír
Half Moon Street

Id: 1456

Half Moon Street

  •  / Half Moon Street / Jiří Lír

kresba tuší/papír, rozměr 21,5 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 61, Londýn, vpravo nahoře lehce ohnutý roh, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 3282x

Vyvolávací cena:
800

1 800