Čas na serveru 01:51:34

Jiří Lír
Krámek se starožitnostmi

Id: 295501

Krámek se starožitnostmi

  •  / Krámek se starožitnostmi / Jiří Lír

olej/plátno/karton, rozměr 31 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, drobné oděrky v malbě, novodobě rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2355x

Vyvolávací cena:

34 001

Příhozy: 52