Čas na serveru 22:25:41

Jiří Lír
Londýn

Id: 132116

Londýn

  •  / Londýn / Jiří Lír
  •  / Londýn / Jiří Lír
  •  / Londýn / Jiří Lír
  •  / Londýn / Jiří Lír

olej/plátno/karton, rozměr 68 x 48 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, poškozený rám, na zadní straně popis provenience

zobrazeno: 3168x

Vyvolávací cena:

21 100