Čas na serveru 14:03:58

Jiří Mádlo
Ovocné zátiší

Id: 68306

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Jiří Mádlo

olej/sololit, rozměr 30,5 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 2003, obraz i rám v dobrém stavu

zobrazeno: 2455x

Vyvolávací cena:
1 200

2 300