Čas na serveru 22:55:58

Jiří Mareš
Muž na koni

Id: 419404

Muž na koni

  •  / Muž na koni / Jiří Mareš
  •  / Muž na koni / Jiří Mareš
  •  / Muž na koni / Jiří Mareš

olej/sololit, rozměr 70 x 32 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 1599x

Vyvolávací cena:

14 500

Příhozy: 49