Čas na serveru 00:50:41

Jiří Máška
Amerigo Vespucci očekává novou zemi

Id: 280801

  •  / Amerigo Vespucci očekává novou zemi / Jiří Máška

kombinovaná technika/plátno, rozměr 100 x 100 cm, značeno vpravo dole, olištováno, popsáno a datováno na zadní straně

zobrazeno: 32121x

Vyvolávací cena:

8 000