Čas na serveru 13:59:15

Jiří Máška
Burlaci na Volze II

Id: 333901

Burlaci na Volze II

  •  / Burlaci na Volze II / Jiří Máška

kombinovaná technika/olej/akryl/pastel/plátno, rozměr cca 93,5 x 201 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

zobrazeno: 26253x

Vyvolávací cena:

36 690