Čas na serveru 21:17:27

Jiří Máška
Enlil spustil potopu světa

Id: 289001

Enlil spustil potopu světa

  •  / Enlil spustil potopu světa / Jiří Máška

kombinovaná technika/malba/plátno, rozměr 70 x 70 cm, značeno vlevo dole, olištováno, na zadní straně popsáno a datováno

zobrazeno: 25425x

Vyvolávací cena:

12 500