Čas na serveru 21:35:20

Jiří Máška
Král Gilgameš naslouchá svým rádcům

Id: 274601

  •  / Král Gilgameš naslouchá svým rádcům / Jiří Máška

kombinovaná technika/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno vlevo dole, pospáno na zadní straně včetně autorova vzorku DNA, olištováno

zobrazeno: 9815x

Vyvolávací cena:

23 000