Čas na serveru 08:01:30

Jiří Máška
Král Gilgameš naslouchá svým rádcům

Id: 274601

  •  / Král Gilgameš naslouchá svým rádcům / Jiří Máška

kombinovaná technika/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno vlevo dole, pospáno na zadní straně včetně autorova vzorku DNA, olištováno

zobrazeno: 9761x

Vyvolávací cena:

23 000