Čas na serveru 01:03:08

Jiří Matějka
Krásná Hora

Id: 166610

Krásná Hora

  •  / Krásná Hora / Jiří Matějka

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno a popsáno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1161x

Vyvolávací cena:
400

1 600