Čas na serveru 15:04:52

Jiří Mocek
Eva II

Id: 393004

Eva II

  •  / Eva II / Jiří Mocek
  •  / Eva II / Jiří Mocek
  •  / Eva II / Jiří Mocek

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 4077x

Vyvolávací cena:

38 000

Příhozy: 54