Čas na serveru 07:52:20

Jiří Mocek
Hnízdečko

Id: 1191

Hnízdečko

  •  / Hnízdečko / Jiří Mocek
  •  / Hnízdečko / Jiří Mocek
  •  / Hnízdečko / Jiří Mocek
  •  / Hnízdečko / Jiří Mocek

olej/lepenka, rozměr 18,5 x 14,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 74, původní stav

zobrazeno: 2128x

Vyvolávací cena:
2 200

2 200

22.7.2014, 20:20:00

22.7.2014 20:02 2 200 Kč