Čas na serveru 03:42:54

Jiří Mocek
Koleje

Id: 14701

Koleje

  •  / Koleje / Jiří Mocek
  •  / Koleje / Jiří Mocek
  •  / Koleje / Jiří Mocek
  •  / Koleje / Jiří Mocek

olej/plátno, rozměr 60 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 07, obraz i rám v původním dobrém stavu

zobrazeno: 2320x

Vyvolávací cena:

18.1.2016, 22:15:00

18.1.2016 21:14 8 500 Kč