Čas na serveru 23:24:44

Jiří Mocek
Ležící

Id: 1857

Ležící

  •  / Ležící / Jiří Mocek
  •  / Ležící / Jiří Mocek
  •  / Ležící / Jiří Mocek
  •  / Ležící / Jiří Mocek

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 08, autorsky rámováno, původní velmi dobrý stav, získáno přímo od autora

zobrazeno: 2032x

Vyvolávací cena:
9 500

14 000