Čas na serveru 23:04:15

Jiří Mocek
Ležící

Id: 469301

Ležící

  •  / Ležící / Jiří Mocek
  •  / Ležící / Jiří Mocek
  •  / Ležící / Jiří Mocek
  •  / Ležící / Jiří Mocek

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 951x

Vyvolávací cena:

25 000