Čas na serveru 23:12:41

Jiří Mocek
Na rohu

Id: 608

Na rohu

  •  / Na rohu / Jiří Mocek
  •  / Na rohu / Jiří Mocek
  •  / Na rohu / Jiří Mocek
  •  / Na rohu / Jiří Mocek

olej/plátno, rozměr plátna 47 x 60 cm, signováno vpravo dole s popisem, na obrazu drobné kapky cizí barvy, původní stav

zobrazeno: 2315x

Vyvolávací cena:

17.10.2013, 20:15:00

16.10.2013 20:20 5 500 Kč