Čas na serveru 22:36:39

Jiří Mocek
Po koupeli

Id: 503802

Po koupeli

  •  / Po koupeli / Jiří Mocek
  •  / Po koupeli / Jiří Mocek
  •  / Po koupeli / Jiří Mocek

olej/plátno, rozměr 19 x 25 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 216x

Vyvolávací cena: