Čas na serveru 20:45:34

Jiří Mocek
Roztržená roleta

Id: 705

Roztržená roleta

  •  / Roztržená roleta / Jiří Mocek

kombinovaná technika/papír, signováno vlevo dole s popisem a datací, rozměr 42 x 60 cm, rámováno, zaskleno

zobrazeno: 2404x

Vyvolávací cena:

28.11.2013, 20:05:00

27.11.2013 20:38 1 500 Kč