Čas na serveru 07:24:42

Jiří Mocek
Touha

Id: 2051

Touha

  •  / Touha / Jiří Mocek
  •  / Touha / Jiří Mocek

olej/plátno, rozměr plátna 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 01, nerámováno, původní velmi dobrý stav, získáno přímo od autora

zobrazeno: 2051x

Vyvolávací cena:
9 500

10 000