Čas na serveru 15:20:39

Jiří Mocek
V trávě I.

Id: 1731

V trávě I.

  •  / V trávě I. / Jiří Mocek
  •  / V trávě I. / Jiří Mocek
  •  / V trávě I. / Jiří Mocek
  •  / V trávě I. / Jiří Mocek

olej/plátno, rozměr plátna 75 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 06, autorsky rámováno, původní velmi dobrý stav, získáno přímo od autora

zobrazeno: 2873x

Vyvolávací cena:
9 000

29 000