Čas na serveru 20:18:15

Jiří Mocek
V trávě III.

Id: 2231

V trávě III.

  •  / V trávě III. / Jiří Mocek
  •  / V trávě III. / Jiří Mocek
  •  / V trávě III. / Jiří Mocek

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 08, nerámováno, původní velmi dobrý stav, získáno přímo od autora

zobrazeno: 1690x

Vyvolávací cena:
9 500

9 500

13.7.2015, 21:00:00

18.6.2015 22:59 9 500 Kč