Čas na serveru 23:16:20

Jiří Mocek
Vanitas

Id: 1777

Vanitas

  •  / Vanitas / Jiří Mocek
  •  / Vanitas / Jiří Mocek
  •  / Vanitas / Jiří Mocek
  •  / Vanitas / Jiří Mocek

olej/plátno, rozměr plátna 75 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 05, autorsky rámováno, velmi dobrý stav, získáno přímo od autora

zobrazeno: 1878x

Vyvolávací cena:
9 000

13 000