Čas na serveru 04:06:23

Jiří Mocek
Vanitas III.

Id: 326101

Vanitas III.

  •  / Vanitas III. / Jiří Mocek
  •  / Vanitas III. / Jiří Mocek
  •  / Vanitas III. / Jiří Mocek

olej/plátno, rozměr 79 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, drobné oděrky na rámu, autorsky popsáno na zadní straně

zobrazeno: 2004x

Vyvolávací cena:

41 000

Příhozy: 58