Čas na serveru 00:43:32

Jiří Mocek
Vchod

Id: 552

Vchod

  •  / Vchod / Jiří Mocek
  •  / Vchod / Jiří Mocek
  •  / Vchod / Jiří Mocek
  •  / Vchod / Jiří Mocek

kresba/tužka/papír, rozměr ve výřezu 42 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno ´84 s věnováním, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 2134x

Vyvolávací cena:

14.10.2013, 21:50:00

14.10.2013 15:52 1 500 Kč