Čas na serveru 13:47:07

Jiří Mocek
Veronika

Id: 346001

Veronika

  •  / Veronika / Jiří Mocek
  •  / Veronika / Jiří Mocek
  •  / Veronika / Jiří Mocek

olej/plátno, rozměr 55 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 1013x

Vyvolávací cena:

14 500