Čas na serveru 08:08:56

Jiří Mrázek
Konvolut dvou kusů

Id: 202204

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Jiří Mrázek

kombinovaná technika/papír, rozměr každého listu 41,5 x 29,5 cm, vše značeno a datováno vpravo dole, společně zaskleno, oděrky na rámu, po

zobrazeno: 622x

Vyvolávací cena:

5.9.2019, 19:52:00

3.9.2019 6:33 1 500 Kč