Čas na serveru 01:00:10

Jiří Načeradský
Čtenářka

Id: 288401

Čtenářka

  •  / Čtenářka / Jiří Načeradský

kombinovaná technika/malba/plátno, rozměr 51 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, v pravém rohu plátno lehce zvlněno, stav viz foto

zobrazeno: 5171x

Vyvolávací cena:

29 555