Čas na serveru 05:22:25

Jiří Načeradský
Dvě ležící

Id: 416201

Dvě ležící

  •  / Dvě ležící / Jiří Načeradský

akryl/sololit, rozměr 73 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 1798x

Vyvolávací cena:

94 000

Účastníci: 23

Příhozy: 67