Čas na serveru 12:06:42

Jiří Načeradský
Dvě postavy

Id: 190404

Dvě postavy

  •  / Dvě postavy / Jiří Načeradský

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 42 x 29,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 414x

Vyvolávací cena:

9 500