Čas na serveru 00:36:07

Jiří Načeradský
Dvě postavy

Id: 370208

Dvě postavy

  •  / Dvě postavy / Jiří Načeradský

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 32 x 25 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 608x

Vyvolávací cena:

6 000