Čas na serveru 13:50:55

Jiří Načeradský
Figura

Id: 188206

Figura

  •  / Figura / Jiří Načeradský
  •  / Figura / Jiří Načeradský
  •  / Figura / Jiří Načeradský

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 41 x 29 cm, signováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 323x

Vyvolávací cena: