Čas na serveru 21:14:40

Jiří Načeradský
Jaro

Id: 236802

Jaro

  •  / Jaro / Jiří Načeradský
  •  / Jaro / Jiří Načeradský
  •  / Jaro / Jiří Načeradský
  •  / Jaro / Jiří Načeradský
  •  / Jaro / Jiří Načeradský

olej/plátno, rozměr 103 x 140 cm, značeno vpravo dole, datováno, popsáno na zadní straně. olištováno, publikováno: Načeradský ve sbírce Ivana Melicherčíka, vystavováno např.: Galerie Umění 2013, Považská galéria umenia v Žiline 2013, Danubiana 2014

zobrazeno: 4131x

Vyvolávací cena:
6 000

83 000

Příhozy: 69