Čas na serveru 10:36:18

Jiří Načeradský
Komiks

Id: 391402

Komiks

  •  / Komiks / Jiří Načeradský
  •  / Komiks / Jiří Načeradský
  •  / Komiks / Jiří Načeradský

akvarel/tuš/papír, rozměr listu cca 29,5 x 20cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1142x

Vyvolávací cena:

6 505