Čas na serveru 20:49:46

Jiří Načeradský
Kompozice

Id: 134410

Kompozice

  •  / Kompozice / Jiří Načeradský

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 41,5 cm, signováno vpravo dole s datací, vlevo dole věnování, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2131x

Vyvolávací cena:

18 600