Čas na serveru 15:39:45

Jiří Načeradský
Konvolut dvou kusů

Id: 263003

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Jiří Načeradský

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměry listů 32 x 25 cm a 30 x 42 cm, vše značeno a datováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto

zobrazeno: 4364x

Vyvolávací cena:

8 600