Čas na serveru 21:28:05

Jiří Načeradský
Krajina

Id: 1870

Krajina

  •  / Krajina / Jiří Načeradský
  •  / Krajina / Jiří Načeradský

akryl/plátno, rozměr plátna 73 x 82 cm, signováno vpravo dole, datováno 1981, nerámováno, původní stav, potvrzení autentičnosti díla od autorova osobního galeristy přiloženo

zobrazeno: 2433x

Vyvolávací cena:

24 000