Čas na serveru 13:47:40

Jiří Načeradský
Ležící

Id: 349006

Ležící

  •  / Ležící / Jiří Načeradský
  •  / Ležící / Jiří Načeradský
  •  / Ležící / Jiří Načeradský

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr malby 41,5 x 59 cm, značeno uprostřed dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1433x

Vyvolávací cena:

15 200