Čas na serveru 20:43:45

Jiří Načeradský
Ležící akt

Id: 122106

Ležící akt

  •  / Ležící akt / Jiří Načeradský

olej/plátno, rozměr 52 x 71 cm, signováno vpravo dole, datováno, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 4727x

Vyvolávací cena:

24 000