Čas na serveru 09:35:11

Jiří Načeradský
Milenci

Id: 323305

Milenci

  •  / Milenci / Jiří Načeradský
  •  / Milenci / Jiří Načeradský
  •  / Milenci / Jiří Načeradský

olej/plátno, rozměr 116 x 89 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno, obraz pochází z významné pražské sbírky

zobrazeno: 5181x

Vyvolávací cena:

125 000

Účastníci: 20

Příhozy: 86